Поиск по этому блогу

Powered By Blogger

среда, 10 июля 2013 г.

http://dnvcpprmgz.org.ua/

7 комментариев:

 1. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 2. Юлічка, головна сторінка - це Ваше обличчя. Ще ніхто з України та з Польщі не знає про Вас нічого. Напишіть тут про Ваш навчальний заклад, розмістіть фото вашого директора і своє особисте фото з поміткою, що Ви і психолог, і економіст. Дайте рекламу Вашому закладу і особливо Вашому Шкільному клубу підприємництва на цій сторінці!Читача потрібно зацікавити, щоб вашу сторінку відкрили. Подумайте, знайдіть цю психологічну жилку-замануху, що з Вами було цікаво спілкуватися і працювати. Створіть обов'язково ще і сторінку "ПЛАНИ" після "ФОТО".

  ОтветитьУдалить
 3. Шановні колеги!
  Ми раді, що Ви разом з нами є учасниками нового проекту. Бажаємо успіхів у організації клубу підприємництва, велику кількість зацікавлених та творчого натхнення у пошуках реалізації задуманого.
  Уперед до перемоги!
  З повагою Тамара та Ірина.
  ДПТНЗ «ДЦППРКТС»

  ОтветитьУдалить
 4. Юлічка, ку-ку, це я, ненаситна Світлана Вікторівна. Дуже хочу дізнатися про Вас на ГОЛОВНІЙ сторінці!!! Чекаю! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ОтветитьУдалить
 5. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 6. Последний звонок, или первый
  Очень много их в жизни у вас
  Замечательный, точный и верный
  День Учителя — праздник сейчас!
  Редко мы успеваем поздравить
  А порой забываем совсем
  Вы нам вправе и двойку поставить
  Отчего же прощаете всем?
  Когда непросто всё порою
  ... терпенье надо... и держись!
  Работа? Точно! Но не скрою —
  Учитель — это просто жизнь

  ОтветитьУдалить
 7. Шановні опікуни Валентино та Аліно! Включайтеся у співпрацю! Яка потрібна допомога? Марино Володимирівно, допоможіть дітям відкрити у собі нові можливості і нові горизонти у цьому житті! Я чекаю або дзвінка від Вас, а краще, інформації про Ваш клуб на блозі. Звертайтеся! Можливо Вам допомогти провести одне із засідань клубу? Звертайтеся! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ОтветитьУдалить